Şuradasınız:  Ana Sayfa  >  Hizmetlerimiz  >  Vize Başvurusu İşlemleri

Vize Başvurusu İşlemleri

Bilgi Verilmesi

Bilgi Verilmesi

Başvuruda bulunan kişilere gerekli ve hatasız bilgi vermenin öneminin farkındayız. Bu sebepten dolayı bu konuya odaklanan, farklı lisanlarda hizmet veren web sitemiz, ofisimizde birebir destek ve özel çağrı merkezi ve canlı sohbet ile gerekli bilgileri sağlamaktayız.

CKGS
Başvuruların Ön İncelemesi

Başvuruların Ön İncelemesi

Cox & Kings Global Services, pasaport ve belgeleri kabul etmeden önce detaylı bir inceleme gerçekleştirir. Belgeler, tam eğitime sahip müşteri hizmeti görevlilerimiz tarafından incelenir. Görevlilerimiz belgeleri Temsilcilik tarafından sağlanan kontrol listesine göre kontrol eder ve CKGS standart çalışma prosedürlerine sıkı bir şekilde bağlı kalırlar.

CKGS
Başvurunun Kabulü

Başvurunun Kabulü

Müşterilerimize, münhasıran onlara ayrılmış özel hizmet merkezi ve ortak hizmet merkezi olmak üzere iki seçenek sunmaktayız. Merkezlerimiz halk tarafından kolayca ulaşılabilecek yerlerde olup, engelli kişilerin de kolaylıkla kullanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Ofislerimizde, çevrimiçi olarak, posta aracılığıyla ve CKGS stantları yoluyla başvuru toplama deneyimine sahibiz.

CKGS
Ücret Toplama

Ücretlerin İdaresi

CKGS, temsilcilik adına ücretleri toplar ve başvuru sahiplerine açık, ayrıntılı, bar kodlu makbuz düzenler. Ayrıca her ülkenin kendi ödeme alışkanlıklarına dayalı olarak, banka kartı, EFT, çek, tahsilat gişesi vb. gibi çeşitli ödeme opsiyonları da sunmaktayız. Net denetim raporları günlük olarak temsilcilğe gönderilir. Temsilciliklerin raporları kendilerine uygun biçime sokmalarına ve internet ortamında görüntüleyebilmelerine olanak tanıyoruz.

CKGS
Veri Yönetimi

Veri Yönetimi

Veri bütünlüğü ve güvenliğinin öneminin farkındayız. Bu nedenle, diplomatik temsilciliklere özelleştirilmiş veri yönetimi çözümleri sunmaktayız. CKGS, verilere ileri tarihlerde yeniden erişebilme ve onları tekrar kullanabilme amacıyla bilgileri dijital ortama aktarmakta ve onları elektronik olarak depolamaktadır. Veri yönetimi hizmetimiz, güçlü veri gizliliği ve güvenliği şemsiyesi altında yer alan, disiplinli ve düzenli bir yapıya sahip kalite süreçleri tarafından sağlanmaktadır.

CKGS
Görüşmelerin Planlanması

tGörüşmelerin Planlanması

Zamanın en iyi şekilde kullanılması ve minimum çabanın harcanması için akıllı bir web tabanlı randevu planlama yazılımı tasarlanmıştır. Bu bütünleşik esnek modül sayesinde temsilciliklerin değerlendirme kriterine dayalı olarak görüşme planlaması çift randevu uyarıları için gerekli önlemlerin varlığı ile çevrimiçi ve çevrimdışı olarak gerçekleştirilebilir. Randevu planlama modülü Temsilciliklerin ihtiyaçlarına göre tek başına uygulanabilir bir sistem olarak tasarlanmıştır.

CKGS
Belge Takibi

Belge Takibi

CKGS, internet bazlı pasaport takibi modülü ile eksiksiz belge takip çözümleri sunar. Pasaportun her hareketi bu modülün benzersiz barkod sistemi ile takip edilir.

CKGS
Belgelerin Teslim Edilmesi

Belgelerin Teslim Edilmesi

CKGS, işleme alınmış belgeleri, önceden kararlaştırılmış plana göre ve emniyetli bir şekilde Temsilcilikten alır. Tüm belgeler/pasaportlar CKGS tarafından mühürlü zarflar ile başvuru sahiplerine teslim edilir. Başvuru sahipleri, belgelerin/pasaportların kendilerine kurye ile gönderilmesi ya da evraklarını ofisimizden teslim alma seçeneklerini de tercih edebilirler. CKGS, Temsilcilik tarafından belirlenen şart ve koşullara bağlı olarak pasaportları aynı gün içinde teslim edebilme olanağına sahiptir.

CKGS
Top