Şuradasınız:  Ana Sayfa  >  Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Vize Başvurusu

Vize Başvurusu İşlemleri

Cox & Kings Global Services Şirketi bilgi girişi, ücretlerin ödenmesi, biyometrik kayıtları, görüşmelerin ayarlanması ve elektronik bilgi yönetimi gibi pek çok hizmet sunarak vize müracaatlarını kolaylaştırmaktadır.
Pasaport Başvurusu

Pasaport Başvurusu

Cox & Kings Global Services Şirketi bilgi girişi, ücretlerin ödenmesi, biyometrik kayıtları, görüşmelerin ayarlanması ve elektronik bilgi yönetimi gibi pek çok hizmet sunarak pasaport müracaatlarını kolaylaştırmaktadır.
Biyomterik Sicil Kaydı

Biyomterik Sicil Kaydı

CKGS Şirketi, diplomatik temsilciliklere güvenilir Biyometrik Hizmetler sunmaktadır. Dijital fotoğraflar ve parmak izleri, Uluslar arası Sivil Havacılık Kurumu tarafından belirlenmiş olan Uluslar arası standartlara uygun olarak oluşturulmaktadır.
CKGS
Elektronik Belge Yönetimi

Elektronik Belge Yönetimi

CKGS Şirketi'nin diplomatik temsilciliklere sunmakta olduğu elektronik evrak yönetimi hizmeti, belgelerin güvenilir bir ortamda arşivlenmesini, sınıflanmasını ve gereken zamanlarda arşivden bulunmasını sağlar. Bu şekilde diplomatik temsilciliklerin fiziki bilgileri biriktirme ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.
Tasdik Hizmetleri

Tasdik Hizmetleri

CKGS Şirketi diplomatik temsilciliklere tasdik işlemlerinde yardım etmektedir. CKGS başvuran taraf ve temsilcilik ile yakın bir şekilde çalışarak karmaşık evrak tasdiki sürecine basit bir çözüm sunmaktadır. Tasdik süreci uluslar arası denetim kriterleri ve bilgi güvenilirliği sebebiyle son derece hassastır.