Şuradasınız:  Ana Sayfa  >  Basın merkezi  >  Haberler

Haberler

CKGS, Dubai vize sürecini hızlandırmak için DNATA ile işbirliği yapıyor

20 Nisan 2011

Haberler hakkında detaylı bilgi. Dubai vizesi almak artık daha kolay. Cox and Kings Ltd. Şirketi'nin %100 sübvansiyonuna sahip Global Services (CKGS) Şirketi, Emirates Grubu'nun parçası olan DNATA ile ortaklık yaparak C&K Marhaba Dubai Visa (CNKMDV)'yı kurmuştur. CNKMDV, Dubai/Sharjah ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne Emirates Havayolları haricinde diğer uçak şirketleriyle seyahat eden kişilere vize hizmeti sunacaktır. CNKMDV ayrıca Dubai Uluslararası Havalimanı'na varan, oradan ayrılan ve transit yapan yolculara Marhaba Karşılama ve Hoşgeldiniz Hizmeti'ni de tanıtmayı hedeflemektedir.

Sanjay Bhaduri'nin sözleriyle: "bu hizmet, Dubai'ye seyahat eden çok sayıda Hintli'nin daha kolay ve sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlayacak. Yapmaları gereken tek şey ofislerimizi ziyaret etmek ya da www.cnkmdv.com adresini ziyaret ederek online başvuru yapmak.

CNKMDV, Hindistan çapında 11 ofis kurmuş olup merkezi Mumbai'dedir. Ofis olan diğer şehirler: Delhi, Amritsar, Jaipur, Kolkata, Pune, Ahmedabad, Chennai, Kochi, Haydarabad ve Bengaluru. Bu hizmet, Dubai'deki otel ve yerel sponsor ile koordinasyon sağlamayı içeren zaman alıcı süreci ortadan kaldırmaya yardımcı olacak.
Top

Basın merkezi